Doskonałość w pracach inżynieryjnych

30 lat badań i rozwoju

Tavrida Electric to grupa podmiotów specjalizujących się w rozwoju i produkcji innowacyjnej aparatury łączeniowej średniego napięcia (SN), stosowanej w aplikacjach wnętrzowych i napowietrznych. Grupa prowadzi szeroko zakrojone badania, których celem jest opracowywanie nowych urządzeń oraz technologii, przy czym koncentruje się przede wszystkim na rozwiązywaniu problemów, z jakimi spotykają się klienci, a z którymi nie mogą sobie poradzić produkty dostępne na rynku.

Tavrida Electric rozpoczęła swoją działalność w latach dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku, będąc pionierem w dziedzinie próżniowej aparatury łączeniowej. W ciągu ponad dwudziestu pięciu lat działalności stała się światowym liderem w tej dziedzinie, obecnie obsługuje ponad 80 krajów. Tavrida Electric zatrudnia 3000 osób, a roczna sprzedaż 40.000 wyłączników próżniowych SN i 5000 reklozerów, czyni ją jednym z trzech największych producentów próżniowej aparatury łączeniowej na świecie.

Firma AS Tavrida Electric Export została założona w 2003 roku w Tallinie, Estonia, i reprezentuje grupę Tavrida Electric w Europie Północnej, Centralnej i Wschodniej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce Północnej i Wschodniej, Mongolii, Wietnamie i Uzbekistanie oraz ma swoje oddziały w Rosji, Rumunii, Polsce, na Litwie i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Jako światowy dostawca jedynego w swoim rodzaju asortymentu urządzeń, Tavrida Electric zapewnia lekkie, kompaktowe produkty, które są przyjazne dla użytkownika, wysoce niezawodne i praktycznie bezobsługowe.


 • 100

  CENTRÓW

  SERWISOWYCH

  NA CAŁYM ŚWIECIE

 • >150

  TYSIĘCY KM LINI ENERGETYCZNYCH

  na całym świecie jest zautomatyzowane dzięki reklozerom TEL

 • >25

  TYSIĘCY STACJI ROZDZIELCZYCH

  na całym świecie jest wyposażone w aparaturę łączeniową TEL