Retrofit Tavrida Electric

Rozwiązania umożliwiające przedłużenie żywotności rozdzielnicy
Tavrida Electric oferuje kompleksowe podejście do projektów retrofitowych, począwszy od zidentyfikowania problemu klienta a kończąc na uruchomieniu projektu na obiekcie. Klienci mogą zaufać firmie Tavrida Electric, która stworzyła podejście retrofitowe i dysponuje w tym zakresie 26-letnim doświadczeniem na globalnym rynku.

Retrofit

Przestarzałe wyłączniki działają obecnie w bardzo wielu zakładach. Większość z nich przekroczyła już przewidywany okres użytkowania i rozważa się wycofanie ich z eksploatacji. Zamontowane pierwotnie wyłączniki mogą stać się nieodpowiednie z wielu różnych powodów, takich jak wymagania operacyjne, zły stan lub ograniczone obciążenie sieciowe. Tavrida Electric oferuje wiele korzystnych rozwiązań umożliwiających modernizację starych urządzeń, które nie są już produkowane lub ich produkcja jest wstrzymywana, poprzez dostosowanie rozwiązania do aktualnych wymagań klienta za pomocą wyłączników o nowoczesnej konstrukcji. Nasze podejście „pod klucz” oraz uniwersalny zestaw retrofitowy (URK) umożliwiają elastyczne rozwiązanie problemów klienta.

  • Tavrida Electric jest w stanie wykonać retrofit praktycznie każdej istniejącej rozdzielnicy niezależnie od marki. Umożliwiły to najmniejsze na świecie wyłączniki serii LD oraz Shell, dzięki którym Tavrida Electric realizuje projekty retrofitowe już od wielu lat i zdobyła w tej dziedzinie wyjątkowe doświadczenie.

  • Tavrida Electric zapewnia kompleksowe zarządzanie projektami oferując wszystkie usługi i produkty w ramach projektu “pod klucz”. Przy współpracy z klientami nasz zespół nieustannie opracowuje nowe rozwiązania, pozwalające sprostać wyzwaniom w zakresie retrofitu, takim jak integracja modułów komunikacyjnych i SCADA, modernizacja starych wózków lub produkcja nowych, zarządzanie projektem oraz wsparcie specjalistów z poszczególnych dziedzin.

  • Produkty Tavrida Electric zawsze gwarantują wysoką jakość i niezawodność. Doświadczenie inżynieryjne oraz innowacyjna konstrukcja pozwoliły wykorzystać pełen potencjał technologii wyłączników próżniowych Tavrida Electric, umożliwiając ich wykorzystanie w wielu projektach na całym świecie. Doświadczeni inżynierowie, innowacyjni projektanci, profesjonalne pracownie oraz nowoczesna linia produkcyjna – to wszystko pozwala realizować wymagania klientów. Nasz zespół jest gotowy zająć się każdym projektem retrofitowym, niezależnie czy jest to projekt z istniejącego portfolio czy też projekt niestandardowy. Gwarantujemy naszym klientom rozwiązania, które pozwolą spełnić ich wymagania na możliwie najbardziej korzystnych warunkach i w jak najkrótszym czasie.